Poznaj nasz zespół i wybierz swojego stylistę. Każda z nas jest inna, a razem tworzymy doskonale uzupełniający się zespół. Przyświeca nam jedna misja: zdrowie i piękno włosa dopasowane do Ciebie.

Wybierz charakter, który do Ciebie pasuje, a tym samym wybierz swój styl. A może chciałabyś/chciałbyś coś zmienić, więc wybierz inny charakter?

Monika

Monika

Pomysłodawczyni i założycielka salonu Fryska, w którym pragnęła stworzyć miejsce, gdzie razem z innymi, wyjątkowymi stylistami będzie mogła podzielać jej podejście do włosa i do pracy z nim. Traktując włos, jako bardzo delikatny i wartościowy materiał do pracy w tworzeniu fryzur i dbając o niego w każdym najmniejszym calu.

Z fryzjerstwem związana od  ponad 10 lat. Włosy od zawsze wzbudzały w niej fantazję i ciekawość. Od najmłodszych lat, to im poświęcała najwięcej uwagi oraz zgłębiała wiedzę o nich.  Tak zrodziło się zamiłowanie do włosów i wczesna, stanowcza decyzja pozostania fryzjerem.

Swoją wiedzę i warsztat techniczny szlifowała u wybitnych specjalistów w kraju takich, jak Maciej Wróblewski, Dawid Krynicki, w akademiach Gnatyshyn, czy Kairos – Edu oraz poza granicami kraju. We Lwowie, u mistrzyni świata we fryzurach okolicznościowych oraz Włoszech, stolicy światowej mody – Mediolanie, gdzie odbyła szkolenie kreowania wizerunku pod kątem typu urody.

Stale rozwija swoją pasję. Poszukuje nowej wiedzy i inspiracji uczestnicząc regularnie w szkoleniach branżowych.
Uwielbia koloryzacje blond, bo przy dzisiejszej technologii można nimi przekraczać granice i  obalać stereotypy, że blond włosy nie mogą być zdrowe. Tworzenie upięć i fryzur okolicznościowych, wymaga cierpliwości i pochłania dużo czasu, ale również bardzo ją uspokaja, wycisza i relaksuje.

Edukacja i uświadamianie klienta, jak ma pielęgnować włosy, to podstawa, do tego by mógł jak najdłużej cieszyć się efektem fryzury, dlatego w swojej pracy przykłada do tego szczególną wagę. Bo zdrowe włosy, to ,, szczęśliwe’’ i piękne włosy. Najlepiej pracuje jej się w skupieniu, obserwując ruch i zachowanie włosów, przy każdym przeczesaniu grzebieniem, czy ułożeniu pod palcami. Wyznaje zasadę, że należy  ,, słuchać, co włosy do nas mówią’’ i do tego się dostosować, a nie walczyć z nimi.

Racjonalistka, twardo stąpająca po ziemi, lubiąca konkrety i zdecydowanie.

Klaudia

Klaudia

Zapędy fryzjerskie obudziły się w niej już we wczesnym dzieciństwie. Oczarowana wizytą u fryzjera i efektami fryzury u mamy,  postanowiła w wieku 6 lat wykonać u siebie samodzielną metamorfozę  fryzury. Efekty były zaskakujące… W szczególności dla mamy. Od tego czasu zawsze z ogromną radością towarzyszyła jej na wizytach w salonach fryzjerskich i tak zrodziło się jej zamiłowanie do zawodu.


Zawodową przygodę z fryzjerstwem rozpoczęła ponad 7 lat temu. Ten czas pozwolił jej zdobyć ogromną wiedzę i doświadczenie w pracy z różnymi gatunkami włosów. Odbyła liczne kursy i renomowane szkolenia u takich osób jak: Anna Zenkovska, Guy Tang, Ilona Nalewajka oraz akademia Curylo.


Posiada niebywały talent fryzjerski. Koloryzacja nie ma przed nią żadnych tajemnic, a strzyżenie potrafi doskonale dopasować do oczekiwań klienta. W upięciach i fryzurach okazjonalnych preferuje zdecydowanie luźny, nowoczesny styl.


W swojej pracy najbardziej ceni zaufanie, jakim obdarzają ją klienci. Uwielbia fryzjerstwo za moc zmiany wizerunku, jaką można osiągnąć w ciągu kilku chwil oraz za uśmiech klientki w odbiciu lustra.
 
Klaudia to osoba energiczna, kontaktowa i doskonały słuchacz ze zrozumieniem. Każdą przekazaną przez Was informacje odnośnie fryzury dokładnie przeanalizuje razem z Wami. Zdecydowanie nie lubi nudy, więc jeśli lubicie, żeby coś się działo i chętnie poddajecie się zmianom, to będziecie nadawać na tych samych falach.

promocje

Korzystaj z promocji

Zapisz się na newsletter. Podaj swój adres email
i otrzymuj informacje o promocjach.

Wyrażam zgodnę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z rozporządzeniem dotyczącym ochorny danych osobowych (RODO) Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. Sprawdź regulamin korzystania z serwisu i politykę prywatności

Kontakt

Adres

Nowaka Jeziorańskiego 47 / U18 03-982 Warszawa, Gocław

Telefon

733 742 414

Godziny otwarcia

Pon - Pt: 09:00 - 20:00 Sob: 09:00 - 15:00 Niedz: nieczynne

Napisz do nas na facebooku