Szukasz odpowiedniego miejsca, w którym będziesz mogła/mógł zadbać o swój wygląd i dobre samopoczucie?

 

Trafiłaś/trafiłeś idealnie. Salon Fryska to miejsce gdzie łączymy swoją pasję i zamiłowanie do sztuki fryzjerskiej z pracą zawodową. Najwyższą wartością dla nas podczas pracy jest dbałość o kondycję włosów oraz stosowne dobranie fryzury i koloru dla Ciebie. Nie podejmujemy się pracy, kiedy Twoje oczekiwania są sprzeczne z naszą wiedzą i poczuciem estetyki odnoszącym się do typów urody. Zależy nam na wykonaniu swojej pracy tak, aby po jej wykonaniu, móc się z dumą pod nią podpisać.

Dbamy o to aby kosmetyki na których pracujemy były najwyższej jakości i bezpieczne dla osób z wrażliwą skórą głowy, czy alergiami. Twoje zadowolenie jest dla nas najlepszym wynagrodzeniem i ukoronowaniem naszych starań. Cenimy to, że poświęcasz swój cenny czas w salonie. Dlatego, kiedy zajmujemy się Twoją stylizacją, Ty masz możliwość zrelaksować się przy muzyce, prasie, aromatycznej kawie lub herbacie.

Pracujemy na kosmetykach australijskiej marki MUK, która jest marką wegańską, posiadającą w 80% składniki pochodzenia naturalnego. Drugą naszą wiodącą linią jest włoska marka elgon, pozbawiona w swoich składach parabenów, siarczanów, silikonów i sztucznych barwoników.

Zapraszamy,

Salon Fryska

Pozwól sobie na odrobinę relaksu i znajdź czas dla siebie.

promocje

Korzystaj z promocji

Zapisz się na newsletter. Podaj swój adres email
i otrzymuj informacje o promocjach.

Wyrażam zgodnę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z rozporządzeniem dotyczącym ochorny danych osobowych (RODO) Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. Sprawdź regulamin korzystania z serwisu i politykę prywatności

Kontakt

Adres

Nowaka Jeziorańskiego 47 / U18 03-982 Warszawa, Gocław

Telefon

733 742 414

Godziny otwarcia

Pon - Pt: 09:00 - 20:00 Sob: 09:00 - 15:00 Niedz: nieczynne

Napisz do nas na facebooku