Jak często odwiedzać fryzjera, aby mieć zdrowe włosy?

Wizyty w salonie fryzjerskim powinny odbywać się w miarę regularnie, jeśli pozwoli nam na to czas i oczywiście natłok codziennych obowiązków.

 

Regularne podcinanie włosów jest bardzo ważne ponieważ, końcówki mimo wszystko niszczą się mechanicznie w codziennym życiu i powinno odbywać się to co 3 miesiące, przy włosach długich i normalnych. Jeśli włosy są cienkie, delikatne, z tendencją do wykruszania i łamania się, dobrze jest podcinać je nawet co miesiąc, aby powstrzymać proces dalszego rozdwajania w głąb włosów.

Włosy krótkie najlepiej jest strzyc między 4-6 tyg. Dzięki temu cały czas będą utrzymywały odpowiednią formę i kształt.

 

Warto jest wziąć również pod uwagę comiesięczne zabiegi pielęgnacyjne, które odpowiednio dobierze Wam wasz fryzjer.  Odpowiednie składniki odżywcze wpłyną na zdecydowanie lepszą formę i wzmocnienie kondycji włosów, a także poprawią ich wygląd i ułatwią codzienną pracę z włosami.

 

Podczas wizyt u fryzjera warto skorzystać również z udzielanych przez niego rad i zaleceń. Posłuchać jakie doradza Wam produkty do codziennej pielęgnacji w domu, ponieważ to ona w głównej mierze jest kluczem do zdrowych włosów.

 

A zatem bądźcie piękne i oddajcie się w ręce najlepszych specjalistów. :)

 

Korzystaj z promocji

Zapisz się na newsletter. Podaj swój adres email
i otrzymuj informacje o promocjach.

Wyrażam zgodnę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z rozporządzeniem dotyczącym ochorny danych osobowych (RODO) Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. Sprawdź regulamin korzystania z serwisu i politykę prywatności

Kontakt

Adres

Nowaka Jeziorańskiego 47 / U18 03-982 Warszawa, Gocław

Telefon

733 742 414

Godziny otwarcia

Pon - Pt: 09:00 - 20:00 Sob: 09:00 - 15:00 Niedz: nieczynne

Napisz do nas na facebooku