Co daje zabieg prostowania keratynowego włosów?

Spektakularnie odmienia życie i fryzurę. Genialnie ułatwia codzienną pielęgnację i stylizacje włosów. Cały sekret tkwi w maksymalnej odbudowie i odżywieniu włosa, dzięki wprowadzanej pod wpływem temperatury keratynie. Keratyna to główne białko wchodzące w skład budowy włosa, które odpowiada za ich kondycję. Tak naprawdę jest to zabieg silnie regenerujący włosy na długi czas, a jego efektem ubocznym jest wygładzenie i wyprostowanie włosów.
Jest to zabieg prawie dla każdego( nie polecamy włosom bardzo cienkim, delikatnym .)

Jeśli, borykasz się z którymś z niżej wymienionych problemów, to zdecydowanie jest to zabieg dla Ciebie:

 

  • puszenie się włosów
  • elektryzowanie się włosów
  • matowe włosy bez połysku
  • trudno rozczesujące się, plączące włosy 
  • włosy trudne do stylizacji
  • wysokoporowate włosy 
  • kręcone, grube włosy


Aby cieszyć się efektem z zabiegu i utrzymać go jak najdłużej ( zabieg wystarcza na około 6 miesięcy) należy zastosować się do szczegółowych zaleceń udzielonych przez fryzjera. M in. Używać produktów po zabiegu prostowania keratynowego dedykowanych przez producenta, zawsze suszyć włosy po umyciu i odpowiednio je chronić przed słońcem, chlorem i słoną wodą.
Z tego względu zabieg może mieć słabsze działanie u osób, które często korzystają z basenu, nie przykładają wagi do pielęgnacji włosów( chodzą spać z mokrymi włosami, nieregularnie stosują kosmetyki pielęgnacyjne). Często korzystają z kąpieli morskich i słonecznych. 
 

Korzystaj z promocji

Zapisz się na newsletter. Podaj swój adres email
i otrzymuj informacje o promocjach.

Wyrażam zgodnę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z rozporządzeniem dotyczącym ochorny danych osobowych (RODO) Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. Sprawdź regulamin korzystania z serwisu i politykę prywatności

Kontakt

Adres

Nowaka Jeziorańskiego 47 / U18 03-982 Warszawa, Gocław

Telefon

733 742 414

Godziny otwarcia

Pon - Pt: 09:00 - 20:00 Sob: 09:00 - 15:00 Niedz: nieczynne

Napisz do nas na facebooku